Jak pomáhám lidem?

Jsem právník a specializuji se na důchody, státní podporu a sociální problematiku. Mám v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Pomáhat těm, kteří to potřebují, pokládám za svoji povinnost. Zatím nejčastěji řeším vaše dotazy. Ptáte se na příspěvek na bydlení, na pomoc s placením drahých energií nebo na důchody a jednání s úřady. Pomáhám ale i jinak.

Poslechněte si moji volební vizitku

Proč by měli lidé volit právě vás? – ptali se mě a ostatních senátních kandidátů v Českém rozhlase. Přečtěte si nebo poslechněte moje odpovědi: pomáhám lidem bojovat s drahými energiemi, jsem právník a expert na důchodovou problematiku, budu se věnovat také dopravě, zdravotnictví, školství a bydlení.

Milostivé léto je šance i pro obce

Od 1. září až do 30. listopadu běží už druhá vlna Milostivého léta ❤️, kdy se dlužníci mohou za lepších podmínek zbavit exekucí a obce i další subjekty mají příležitost získat peníze, které by jinak byly v praxi nevymahatelné.

Desatero k likvidaci sociálního smíru

Miroslav Kalousek a Mirek Topolánek se rozhodli poradit vládě, jak lidem v dnešní těžké době ještě víc zatnout tipec. Miroslav Kalousek k tomu ještě na vysvětlenou dodává, že chudoba je relativní pocit. Tak určitě. Nabízím vám svůj komentář k jejich desateru.

Přejít nahoru