Děkuji všem, kdo podporují moji kandidaturu 🖤

Jana Krumpholcová

Krajská zastupitelka za Zelené, Předsedkyně středočeských Zelených

Jako středočeská zastupitelka mám radost, že Zelení v senátních volbách v obvodu Beroun podporují Martina Karima. Měla jsem několik příležitostí se s Martinem setkat a svou erudicí a charakterem mě přesvědčil, že bude senátorem bránícím ústavnost, sociálně spravedlivou společnost i práva menšin.

Před necelými dvěma lety jsme jako Zelení upozornili na sporný plán výstavby na loukách a polích v lokalitě na Ptáku. Věřím, že s Martinem Karimem jako senátorem se podaří udržet pod kontrolou nesmyslné developerské projekty, které zabírají zemědělskou půdu a nepřispívají ke zvýšení kvality života v Berouně ani jeho okolí.

V Senátu potřebujeme zástupce, kteří mají otevřenou mysl, vnímají výzvy, před kterými jako společnost stojíme a nebojí se hledat řešení bez ideologických nálepek. V případě nedostatku bydlení je to podpora zastavování proluk ve městech a výstavba cenově dostupných bytů.

Pro mě jakou Zelenou političku je největší výzvou dneška zmírnění klimatické změny a jejích dopadů na krajinu i společnost. Martin Karim před těmito problémy nezavírá oči a je připraven spolupracovat v Senátu s našimi dalšími zástupci na prosazení nutných změn v oblasti zemědělství, energetiky nebo stavebnictví. Podpořte i vy Martina Karima ve volbách do Senátu.


Přejít nahoru